Краснодар, с бившия играч на "Левски" Жоазиньо, победи категорично с 4:0 Амкар (Перм) у дома. Срещата бе от 13 кръг на руското първенство, а за гостите цял мач игра Живко Миланов. Попаденията за домакините бяха дело Мамаев, Газинский, Жоазиньо и Ари.

Краснодар откри резултата още в 4-ата минута, когато Ари напредна от дясно и върна към точката на дузпата, където Павел Мамаев засече топката във вратата за 1:0. Вторият гол падна в 55-ата минута, когато Жоазиньо центрира от корнер и Юрий Газинский от близо отбеляза за 2:0. Самият Жоазиньо пък бе автор на третото попадение като в 71-ата минута стреля от около 25 метра, кълбото тупна коварно пред вратаря и се озова в мрежата за 3:0. Само две минути по-късно и Ари записа името си сред голмайсторите за крайното 4:0.

Краснодар събра актив от 24 точки и остава на 4-ото място, но вече е с равни точки с втория и третия Локомотив и Спартак (Москва). Том пък се намира на 13-ата позиция с едва 8 точки.