Университатя (Крайова) загуба с 0:4 в гостуването си на Клуж Напока от плейофната група за оставане в елита на Румъния. И тримата българи - Валентин Илиев, Апостол Попов и Христо Златински, играха цял мач за тима от Крайова.

Клуж стигна до успеха през втората част, когато бяха реализирани всички четири попадения малко повече от 10 минути. Себастиан Аким от гостите бе изгонен в 47-ата минута, а след това Камора (52), Яколис (58, 61) и Петручи (63) вкараха головете за успеха на домакините.

След загубата си Университатя е на трето място в плейофната група и няма шанс да изпадне от елита. Победата изкачи Клуж-Напока на върха с равни точки с Университатя и ЧСМС Яши - 36, но пък с по-добра голова разлика.