Криля Советов изненадващо победи Терек с 1:0 като гост в последен мач от 15-ия кръг на руската Висша лига. Единственото попадение заби Сергей Корниленко. Беларуският национал се разписа в 35-ата минута със своя трети гол за сезона. В края на първото полувреме тежка контузия получи халфът на гостите Игор Семшов, напуснал терена на носилка. Домакините са 15-и във временното класиране само с 9 точки, а самарци са 11-и със 17 точки.

Терек:
Годзюр, Ферейра, Радков, Темников, Уциев, Иванов, Пирис (Айсати, 46), Адилсон, Лебеденко, Маурисиу (Бокила, 65), Садаев (Аилтон Алмейда, 46).

Криля Советов: Муха, Надсон, Амисулашвили, Цалагов, Форбс, Драгун, Таранов, Семшов (Елисеев, 45+3), Аджинджал (Баляйкин, 86), Горе, Корниленко (Кабайеро, 74).

Терек – Криля Советов 0:1

КЛАСИРАНЕ: 1.Зенит 36 т., 2.Локомотив (Москва) 33 т., 3.Спартак (Москва) 30 т., 4.ЦСКА (Москва) 27 т., 5.Динамо (Москва) 26 т. и др.