ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ  БУКМЕЙКЪР  ТУК!

Ето как прогнозираха мача представителите на Ефбет лига в играта на БЛИЦ Звездна лига

Фейенорд и ПСВ Айндховен завършиха при 2:2 в дербито на нидерландската Ередивизие.

ПСВ поведе в 8-ата минута с гол на  Анвар Ел-Гази (1:0), а малко след това Филип Мвене пропусна да удвои.

Малко преди да изтече половин час игра Фейенорд имаше претенции за дузпа, но те не бяха уважени от рефера.

Куинтън Мадуро можеше да изравни за домакините в 41-ата минута, но ударът му премина над напречната греда.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

В продължението на първата част и двата отбора пропиляха по една добра възможност.

Фененорд натисна в началото на втората част, а Сантяго Томас Хименес и Куинтън Мадуро пропуснаха чудесни възможности.

След малко повече от час ПСВ получи дузпа, а братът на Еден Азар - Торган я превърна в гол за 2:0.

Фейенорд успя да върне интригата в 82-ата минута с попадение на Алиреза Яханбакш, който се разписа с глава (2:1).

До края ПСВ Айндховен имаше късмет при ударите на Матс Вифер и Данило, който на два пъти пропусна да изравни.

Лидерът в класирането все пак успя да изравни в седмата минута от продължението след бомбен удар от дистанция на Алиреза Яханбакш за крайното 2:2.

Фененорд остава на върха с 43 точки, докато ПСВ Айндховен е на четвърта позиция с 39.