Българският нападател Кун Теменужков отбеляза гол за младежкия тим на Лийдс U23 в Професионалната лига за развитие при равенството 2:2 на гости на Болтън U23. 17-годишният стрелец влезе в 85-ата минута и вкара в 91-ата минута, донасяйки точката за своя тим. Кун беше на точното място на първа греда след изпълнение на корнер, първият му удар беше блокиран, но при втория топката се оплете в мрежата.

Това е втори гол за Теменужков в Лигата за развитие, в която играят футболисти до 23-годишна възраст. Той има и две попадения за U23 от подготвителния лагер преди началото на сезона. В статистиката на бившия футболист от школата на Барселона са записани и две попадения за отбора на Лийдс до 18 години (U18).