Босна и Херцеговина поведе в своята квалификационна Група "Н" за класиране на Мондиал, след като удари у дома с 5:0 Естония. Босненците са начело по голова разлика, след като Гърция и Белгия също постигнаха успехи с убедителни резултати.

Спахич откри за Босна в 7-атаминута, а Джеко удвои в 23-ата от дузпа. Мудунжанин в 71-ата, Ибишевич в 83-ата и отново Спахич в 90-ата минута оформиха крайното 5:0.

Втори в тази група се нареди Гърция, която спечели с 4:1 гостуването си на Гибралтар. Всички голове в срещата паднаха през първата част. Митроглу откри за елините в 10-ата минута, а Уолкър изравни в 26-ата. Гърция отново поведе след автогол на Уайзман в 44-ата минута. Фортунис направи 1:3 в 45-ата, а крайното 1:4 оформи Торосидис в добавеното време на първата част.

Трети в тази група се нареди Белгия, която удари като гост Кипър с 3:0. Лукаку откри в 13-ата минута, а с втория си гол в 60-ата направи 2:0. Караско направи 3:0 в 81-ата минута, а в 90-ата Батшуаиди изпусна и дузпа за Белгия.