Депортиво (Ла Коруня) завърши 0:0 у дома със Севиля в мач от 33-ия кръг на испанската Примера дивисион. Резултатът не бе желан от нито един от двата тима, след като галисийци водят битка за оцеляване, а андалусци се стремят към местата за Лига Европа.

Гостите имаха леко преимущество през първата част с по-сериозни положения, но пропуски направиха Карлос Фернандес, Гуидо Писаро и Евер Банега.

След почивката Депортиво изравни играта и също имаше своите шансове. В 46-ата минута Педро Москера отигра нескопосано топката на точката на дузпата, в самия край на мача Селсо Борхес не намери целта. Най-опасното положение за гостите бе удар на Корея, след който топката премина покрай вратата.

Със спечелената точка Ла Коруня остава в опасната зона на 18-о и с актив от 27 точки, а Севиля е на седма позиция с 48 точки.