Лацио и Милан направиха истинско шоу, завършвайки 2:2 в мач от третия кръг на Серия А. Римските "орли" могат да съжаляват дори, след като стигнаха до обрат, но в крайна сметка допуснаха съперника да го изравни.

Първоначално Павлович даде аванс за "росонерите" в 8-ата минута след асистенция на Пулишич и Милан имаше преднина след първите 45 минути игра.

Втората част обаче тима от столицата се вдигна и в рамките на 4 минути успя да обърне резултата в своя полза. Първо в 62-ата Кастеянос изравни за Лацио, а Диа в 66-ата взриви "Олимпико", вкарвайки за втори път топката в мрежата на Менян.

Рафа Леао в 72-ата минута не бе казал последната си дума и заби нов гол, правейки 2:2.

До края двубоя предложи повече битка, като двата отбора си размениха по някое грубо нарушение с цената на жълти картони и нови голове не паднаха.

Така Милан ще трябва да дочака за първата си победа след началото на сезона, записвайки второ равенство от три кръга и остава на непристойната 14-а позиция. Лацио пък се изкачи на осмото място с 4 пункта.