Лацио спечели с 2:0 при визитата си на Розенборг в среща от четвъртия кръг на група „G” в Лига Европа и докосва 1/16-финалите на надпреварата. Филип Джорджевич (9, 29) вкара и двете попадения за победителите, като асистенциите за голове бяха дело на Кишна и Онази. Кейта пък получи директен червен картон в 83-ата минута и „орлите” завършиха срещата в намален състав. Така Лацио събра 10 точки и остава лидер в групата, а Розенборг е последен само с 1 точка.

В същото време Сент Етиен срази у дома Днепър с класическото 3:0. Моне-Паке (38) даде преднина на „зелените” след асистенция на Роберт Берич (52), който сам удвои преднината на френския тим след пас на Ру. Ромен Хамума пък оформи крайното 3:0. С успеха си Сент Етиен има вече 7 точки и остава на втора позиция. Днепър е трети с 4 точки и все още има шансове за класиране на 1/16-финалите.