Милан победи Лече с 2:0 в мач от 27 кръг на Серия “А” и поведе с 4 точки в класирането. Българският национал Валери Божинов игра цял мач за гостите.

Италианският национал Антонио Ночерино даде аванс на “росонерите” в 7-ата минута след асистенция на Златан Ибрахимович. Шведът удвои в 65-ата с 19-ия си гол от началото на сезона.

Сиена записа трета поредна победа в първенството, след като се наложи с 2:0 като гост на Чезена. Франко Бриенца откри в 75-ата минута. Той бе точен от добавка, след като вратарят Франческо Антониоли спаси дузпа на Кладио Терци. Ерион Богдани се разписа в 81-ата.

ИТАЛИЯ
СЕРИЯ “А”, 27 КРЪГ
09.03.12
21:45 ч.
Наполи - Каляри 6:3
1:0 Марек Хамшик (10), 2:0 Паоло Канаваро (19), 3:0 Давиде Астори (30-автогол), 3:1 Хоакин Ларивей (38), 4:1 Есекил Лавеци (56-дузпа), 5:1 Валтер Гаргано (70), 5:2 Хоакин Ларивей (77), 6:2 Кристиан Маджо (84), 6:3 Хоакин Ларивей (90+2)