Легендарният бразилски вратар Рожерио Сени добави още един гол на сметката си, след като се разписа при победата на Сао Пауло в гостуването срещу Баия с 2:0 на стадион „Арена Фонте Нова” в Салвадор. Двубоят бе от 10-ия кръг на бразилската Серия „А”, мачовете от която се подновиха след Мондиал 2014.

Сени се разписа от дузпа още в 13-та минута. Така най-резултатният страж в историята на футбола вече има 118 попадения в кариерата си. 41-годишният вратар получи през април сертификат за три световни рекорда от Книгата “Гинес”. Постиженията са регистрирани в края на 2013 година.

Алан Кардес вкара в 20-ата минута втория гол за Сао Пауло, който се изравни с лидера Крузейро, като и двата тима имат по 19 пункта. Крузейро обаче играе срещу Витория по-късно днес.