Легендите на Бока Хуниорс победиха тези на Ювентус с 4:2 след дузпи в благотворителен мач в Торино. В редовното време срещата завърши при резултат 1:1.

Бока Хуниорс поведе в 26-ата минута с попадение на Андрес Гулиелминпиетро със силен шут от близка дистанция. Малко след началото на второто полувреме в 47-ата минута "старата госпожа" изравни чрез Давид Трезеге, изведен от Павел Недвед.

При изпълнението на дузпите Едгар Давидс и Дарио Бонети пропуснаха за Ювентус, за да спечели в крайна сметка аржентинският гранд с 4:2.

Ювентус (легенди) – Бока Хуниорс (легенди) 2:4 след дузпи (1:1 в редовното време)

0:1 Андрес Гулиелминпиетро (26), 1:1 Давид Трезеге (47)

Ювентус: Такони (46-Перуци), Ферара (46-Карера, 81-Алесио), Торичели (59-Димас), Монтеро (46-Алейников), Давидс, Бонини (46-Миркович), Раванели (46-Скилачи, 67-Аморузо), Недвед, Бириндели (87-Тавола), Каморанези (69-Бонети), Трезеге