Легия (Варшава) спечели с 4:2 при визитата си на опашкаря Корона (Киелце) в среща от 14-ия кръг на полската Екстракласа. Българският национал Михаил Александров остана резерва за гостите, които губеха с 0:2 след голове на Паланка (8-дузпа) и Гржелак (12) за Корона. Легия обаче обърна срещата с голове на Гилерме (29), Николич (57) и Прийович ((83), а в 61-ата минута Раймак си отбеляза автогол.

И двата отбора завършиха срещата с по 10 души на терена, след като Паланка бе изгонен от домакините в 50-ата минута, а Паздан получи червен картон за гостите в 70-ата минута.

След победата си Легия е на пета позиция във временното класиране с 19 точки. Корона остава на дъното с 14 точки, след като регистрира шеста поредна загуба.