Лех (Познан) победи Ягелония (Бялисток) с 1:0 в мач от 24-ия кръг на полската Екстракласа. Българският национал Александър Тонев започна титуляр за гостите. Юношата на ЦСКА игра до 78-ата минута, когато бе сменен от Теодорчук.

Единственото попадение заби унгарският нападател Герго Ловренчич в 48-ата минута. Малко преди почивката вратарят на Лех Ясмин Бурич счупи пръст на ръката си и бе сменен принудително от резервата Которовски. След победата си Лех (Познан) остава на втора позиция с 51 точки, като е на две зад лидера Легия (Варшава). Тимът на Тонев е един от най-добрите гости не само в Полша, но ив света. Лех е 12-0-1 далеч от дома. Последната му загуба беше през септември 2012 г. - 0:2 от Лехия.