Олимпик Лион спечели втора победа в група „В" на Шампионската лига, надделявайки с 3:1 над Апоел (Тел Авив). Още в 8-ата минута Бащош реализира от дузпа за 1:0 в полза на гостите от Франция. В 36-ата минута отново Бащош вкара за 2:0.

През второто полувреме израелският тим тръгна да изравнява и стигна до почетен гол. В 79-ата минута вратарят на Апоел Винсен Енияма вкара от дузпа за 1:2. В добавеното време Миралем Пянич реализира за крайното 3:1 в полза на Лион./БЛИЦ

Апоел (Тел Авив) – Олимпик (Лион) 1:3
0:1 Мичел Бащош (8-дузпа), 0:2 Мичел Бащош (36), 1:2 Винсен Енияма (79-дузпа), 1:3 Миралем Пянич (90)

Апоел: 1.Винсън Ениеяма, 4.Дани Бондарв, 3.Дъглас да Силва, 19.Давид Бен Даян, 14.Гил Вермут, 27.Ромен Роки (59 - Шивон), 26.Авихай Ядин, 16.Еран Захави (59 - Абутбул), 10.Валид Бадир, 11.Бен Сахар (79 - Тамуз), 9.Етей Шехтер