Ливърпул записа трудна победа с 3:2 след обрат като гост на борещия се за олецяване Фулъм. Двубоят беше част от 26 кръг на Висшата лига.

“Котиджърс” взеха ранен аванс автогол на Коло Туре в 8-ата минута, но четири минути преди почивката Даниел Стъридж изравни след прекрасна асистенция на Стивън Джерард.

В 63-ата минута Киърън Ричардсън възстанови преднината на Фулъм, след като наказа грешка на Мартин Шкъртел. Девет минути по-късно Фелипе Коутиньо изравни с удар от 20 метра.

Стивън Джерард донесе победата на Ливърпул с точно изпълнена дузпа в последната минута. Наказателният удар беше отсъден за фаул на Саша Ритер срещу Стъридж.

Фулъм – Ливърпул 2:3
1:0 Коло Туре (8-автогол), 1:1 Даниел Стъридж (41), 2:1 Киърън Ричардсън (63), 2:2 Фелипе Коутиьо (72), 2:3 Стивън Джерард (90-дузпа)

Уест Хям - Норич 2:0
1:0 Джеймс Колинс (84), 2:0 Мохамед Диаме (90+4)
11.02.14
22:00 ч.
Уест Бромич - Челси 1:1
0:1 Бранислас Иванович (45+3), 1:1 Виктор Аничебе (87)
12.02.14
21:45 ч.
Арсенал - Манчестър Юнайтед 0:0
12.02.14
21:45 ч.
Сток Сити - Суонзи 1:1
1:0 Питър Круч (17), 1:1 Чико Флорес (52)
Нюкасъл - Тотнъм 0:4
0:1 Емануел Адебайор (19), 0:2 Паулиньо (53), 0:3 Емануел Адебайор (82), 0:4 Насер Шадли (88)