ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ливърпул се наложи с класическото 3:0 при гостуването на Аякс и се класира за 1/8-финалите в Шампионската лига. "Мърсисайдци" решиха двубоя в края на първата и началото на втората част, когато точни във вратата на нидерландския колос бяха Мохамед Салах, Дарвин Нунес и Харви Елиът.

Така тимът на Юрген Клоп записа четвърта поредна победа в група "А", след като в първия кръг допусна тежка загуба от Наполи (1:4). Именно лидерът в Серия "А" гостува на "Анфийлд" в последния кръг.

Winbet - удвои тръпката от играта! (18+)

Наполи е на върха с 15 точки след петата си поредна победа - 3:0 като домакин на Рейнджърс. Джовани Симеоне вкара два гола - в 11-ата и 16-ата минути, а в 80-ата се разписа и Лео Йостигор.

Ливърпул е втори с 12, а Аякс трети с 3, докато Рейнджърс е без спечелена точка.

Аякс – Ливърпул 0:3
0:1 Мохамед Салах (42), 0:2 Дарвин Нунес (49), 0:3 Харви Елиът (52)

Наполи – Рейнджърс 3:0
1:0 Джовани Симеоне (11), 2:0 Джовани Симеоне (16), 3:0 Лео Йостигор (80)