Локомотив (Москва) вкара три гола за 4 минути и победи Кубан с 4:1 в мач от 20 кръг на руската Премиер лига. Това бе достатъчно за московчани да се изкачат на пето място в класирането.

“Железничарите” изоставаха с 0:1 след попадение на Тлисов в 61-ата минута, но в 69-ата Сичов изравни, в 72-ата Одемвинги доведе нещата до обрат, а в 73-ата Кочиш направи 3:1.

Три минути преди края Вагнер оформи крайното 4:1, като по този начин Локомотив си върна на Кубан за загубата с 0:1 в шестия кръг, която доведе до уволнението на треньора Рашид Рахимов и замяната му с Юрий Сьомин./БЛИЦ

РУСИЯ, ПРЕМИЕР ЛИГА, 20 КРЪГ
От днес
Сатурн – Терек 3:0
Том – ФК Москва 0:0
Локомотив (Москва) – Кубан 4:1

Предстоящи
В неделя: Химки – Зенит, Спартак (Москва) – Рубин, Криля советов – Динамо (Москва), Ростов – ЦСКА (Москва)
В понеделник: Амкар – Спартак (Налчик)

КЛАСИРАНЕ: 1.РУБИН 40, 2.Спартак (Москва) 39, 3.ФК Москва 34, 4.ЦСКА (Москва) 33, 5.Локомотив (Москва) 30 и др.