Локомотив (Москва) победи с 3:2 като домакин Краснодар в среща от 17 кръг на руската Премиер лига. Головете за столичани отбелязаха Даме Ндой на два пъти и Виктор Обина. Евгений Шипицин и Франсиско Вандерсон бяха точни за гостите, за които много силен мач направи бившият играч на “Левски” Жоазиньо.

Още във 2-ата минута Ндой се възползва от грешка на вратаря и откри резултата. В 9-ата Шипицин изравни с глава след центриране отляво, но отново Ндой в 20-ата минута отново даде преднина на Локомотив.

Три минути след почивката Вандерсон изравни, засичайки центриране отляво. Само две минути по-късно Виктор Обина отбеляза от пряк свободен удар и оформи крайното 3:2.

Локо (Москва) и Краснодар са съответно на осма и девета позиция, като московчани са с 6 точки повече.