Защитникът на Еспаньол Марио Ермосо придоби световна известност само с 1 мач. Бранителят игра цял мач за своя тим при загубата с 2:3 като гост на Легаенс от 21-ия кръг на Примера дивисион, като си отбеляза два автогола и реализира един в правилната врата.

В 11-ата минута Марио Ермосо си заби автогол след удар по диагонала на Гереро. В 49-ата минута Марк Наваро преодоля защитник на домакините и с мощен удар направи Пичу безпомощен за 1:1.

Двадесет минути по-късно Марио Гереро отново даде преднина на Леганес след удар с глава.

В 82-ата минута Амрабат центрира отляво, а Ермосо отново се превърна в грешник за своя тим и прати топката в собствената си врата за втори път.

В 88-ата минута Ермосо, не без помощта и на вратаря Пичу, успя все пак да вкара в правилната врата за крайното 3:2.

След този успех Леганес събра 28 точки и заема десета позиция във временното класиране, докато Еспаньол е 14-и с 4 по-малко.