Треньорът на европейския клубен шампион и френски първенец ПСЖ Луис Енрике разкри, че не смята да остарее на скамейката на някой отбор. Испанският специалист заяви това в интервю за испанското регионално издание от Астуариас "Ла Нуева Еспаня" преди най-важни мач за сезона - защитата на трофея в Шампионската лига следващата събота срещу Арсенал в Будапеща.

"Казах на жена ми, че не искам да свърша като някой старец на пейката. Аз не искам това, въпреки че има все повече стари треньори. Освен това се шегувам с брат ми Фелипе, като му казвам, че ще се пенсионирам преди него. Той е на 55 години в момента е и с година по-малък от мен. Ще се пенсионира на 61, така че може да сметнете кога ще се оттегля аз", казва Луис Енрике пред испанския вестник.