Димитър Макриев вкара първото попадение за Ашдод при равенството 2:2 с Бейтар (Йерусалим) в мач за Купата на Тотото в Израел.

Българският нападател започна като титуляр и остана на терена до 89-ата минута. Макриев успя да изравни резултата за 1:1 в 45-ата. В 33-ата гостите поведоха чрез Азрийл.

Преди почивката Ашдод остана с 10 души, след като Кинг бе изгонен. Въпреки че бяха с човек по-малко, Макриев и съотборниците му поведоха чрез Шрики в 61-ата минута. Домакините обаче не успяха да задържат преднината си и инкасираха попадение в 90-ата минута, когато Тамуз оформи крайното 2:2.

Днешната среща бе трета за Ашдод за Купата на Тотото в Израел, като Макриев не пропусна да се разпише и в предишните два мача. /БЛИЦ