Бившият играч на ЦСКА Кристиян Малинов игра цял мач за Льовен при убедителната победа с 5:0 като гост на Франк Боран в мач от 1/16-финалите за купата на Белгия.

Матийо Мертенс даде аванс на Льовен в 16-ата минута, а Каспер де Норе удвои две минути преди почивката. Още в самото начало на второто полувреме Марио Гонсалес направи 3:0 преднината на Льовен. В 62-ата минута Трейси Бибуангу си вкара автогол, а в осем минути по-късно Тибо Влитник оформи крайния резултат.

Успехът класира Льовен за 1/8-финалите на купата на Белгия, но все още няма яснота за името на съперника. През миналата година тимът на Кристиян Малинов достигна до четвъртфиналите на турнира, но отпадна след загуба с 1:4 от шампиона Брюж.