ИГРАЙ ГЕЙМ БЛИЦ 3 И СПЕЧЕЛИ ЗЛАТНА ТОПКА ОТ СТОИЧКОВ - ТУК!

Манчестър Юнайтед спечели с 3:0 гостуването си на Евертън от 13-ия кръг на Висшата лига.

Шоуто започна още в третата минута с много красив гол на Алехандро Гарначо със задна ножица след центриране на Диого Далот за 1:0.

Люк Шоу беше близо до още едно попадение във вратата на "карамелите", а Доминик Калвърт-Люин пропусна да изравни в 32-ата минута на срещата на "Гудисън Парк".

Десет минути след почивката Маркъс Рашфорд покачи на 2:0 след точно изпълнение на дузпа в 56-ата минута, а Антони Марсиал оформи класическия успех четвърт час преди края след техничен удар и асистенция на Бруно Фернандеш.

WINBET – най-голямото разнообразие от игри и джакпоти! (18+)

Манчестър Юнайтед е на шесто място с 24 точки, докато Евертън е предпоследен с едва 4 след отнетите 10 заради наказание, наложено на тима.

В друга среща от кръга, играна по-рано днес Астън Вила победи Тотнъм с 2:1.

ЕВЕРТЪН - МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД 0:3
0:1 Алехандро Гарначо (3'), 0:2 Маркъс Рашфорд (56' дузпа), 0:3 Антони Марсиал (75')