ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Манчестър Юнайтед записа трета поредна загуба по време на лятното си американско турне. След като претърпяха поражения от Рексъм и Реал (Мадрид), сега „червените дяволи“ отстъпиха с 2:3 на Борусия (Дортмунд) в Лас Вегас.

Юнайтед материализира началния си превес на терена с гол в 24-ата минута, когато Диого Далот с мощен удар извън наказателното поле откри резултата. В заключителните минути на първата част Дониел Мален направи обрат в полза на „жълто-черните“, реализирайки два гола.

В 52-ата минута Манчестър Юнайтед изравни резултата. Антони се възползва от асистенция на Дони ван де Беек и наказа грешка на Матс Хумелс. 20 минути преди края Юсуфа Мукоко вкара победния гол за Борусия (Дортмунд).

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

С този мач приключи гастролът на „червените дяволи“ в САЩ, където тимът на Ерик тен Хаг записа една победа и три загуби. „Червените дяволи“ се завръщат в Европа, където им предстоят контроли с Ланс (5 август) и Атлетик Билбао (6 август).

Борусия (Дортмунд) спечели всичките си пет досегашни проверки през лятото. На „жълто-черните“ предстои още една контрола в САЩ – на 3 август срещу Челси. След това тимът на Един Терзич ще изиграе мач срещу Аякс на 6 август.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!