Българският национал Станислав Манолев игра цял мач за ПСВ Айндховен при равенството 1:1 като гост срещу Утрехт в среща от 18-ия кръг на Ередивизи. С пропуснатата победа „филипсите” не успяха да оглавят временното класиране, въпреки че имаха този шанс след ремито 1:1 между лидера АЗ Алкмаар и Аякс.

Двубоят на „Галгенваарт” бе изключително равностоен през първата част, в която така и не паднаха попадения. След почивката в 66-ата минута домакините поведоха, след като Дуплан изведе на страхотна позиция Стефано Лилипали, който вкара за 1:0. Точката за „филипсите” донесе шведският национал Ола Тойвонен, който в 71-ата минута бе точен за крайното 1:1.

След ремито ПСВ събра 38 точки и остана на второ място във временното класиране на една точка зад лидера АЗ Алкмаар. Утрехт е на 14-а позиция с 18 пункта.