Станислав Манолев потрепери от студ на резервната скамейка на Динамо (Москва), който спечели с 1:0 гостуването на Мордовия в среща от руското първенство. В герой за тима на българския национал се превърна Томаш Хубочан. Централният защитник вкара в 37-ата минута и това се оказа достатъчно на Динамо да се поздрави с успеха.

Двубоят от 16-ия кръг на Премиер лигата се игра при снеговалеж и отрицателни температури. На домакините се наложи да чистят терена и на почивката.

Победата е трета за Манолев и компания в последните четири срещи. Динамо има 29 точки в актива и заема 4-ото място във временното класиране. Лидер с 38 е Зенит, ЦСКА (Москва) и Краснодар имат по 31. Динамо обаче е и с мач по-малко.