Българският национал Станислав Манолев вкара първия си гол за новия си клуб Динамо (Москва) при победата срещу Аустрия (Виена) с 3:2 в контролна среща, която се игра на стадион „Зеебоден” в Австрия, където руският гранд е на подготовка.

Манолев реализира за 2:0 в 29-ата минута с добавка, след като удар на нападателя Кевин Курани рикошира в гредата на „виолетовите”. Преди гола на българина точен за руския тим бе и унгарецът Балаш Джуджак.

Домакините все пак успяха да стигнат до изравняване на резултата след почивката. Точен за „теменужките” на два пъти беше Маркус Зютнер. След това Манолев бе заменен в 74-ата минута от Дмитрий Живоглядов.

Победното попадение за Динамо Москва падна в 81-ата минута, а негов автор бе Дъглас.