Аржентинската футболна легенда Диего Марадона загуби първата си среща начело на Ал Васъл. Тимът на Дон Диего отстъпи с 3:4 от шампиона на ОАЕ Ал Джазира след гол в добавеното време.

Ал Васъл успя да изравни, след като губеше с 1:3 на почивката. И трите гола за тима на Марадона бяха дело на аржентинеца Мариано Донда. Бразилският нападател на Ал Джазира Жедер Волней, известен като Баре, вкара победното попадение на тима си в мача за Купа Етисалат.

Марадона зарадва публиката на стадиона, дриблирайки с топката. След това той бе обвинен от организаторите, че е закъснял за пресконференцията. Аржентинецът изрази задоволство от представянето на своя отбор.

“Благодаря на моите играчи, които се справиха много добре. Всички се бориха на терена и съм щастлив от тяхното представяне. През второто полувреме бяхме единсвеният отбор на терена. Срещу нас нямаше съперник. Справедливият резултат бе 3:3”, заяви Марадона./БЛИЦ