Mарио Гьотце дебютира с 2 гола за Байерн (Мюнхен). 21-годишният германски национал, който в последните три месеца се възстановяваше от мускулна контузия, се разписа при победата с 4:1 в контрола на европейския клубен шампион срещу унгарския първенец Дьор.

Домакините изненадващо поведoха малко преди почивката с гол на Леандро Мартинес, но през втората част баварците отвърнаха с четири безответни попадения. Гьотце се появи на терена като резерва след час игра, малко след изравнителния гол на Джердан Шакири. Привлеченият от Борусия (Дортмунд) германски национал даде аванс на Байерн в 63-ата минута, а 8 минути по-късно Шакири направи 3:1. В края Гьотце вкара отново за крайното 4:1.

Съставът на Байерн: Щарке, Рафиня, Ван Буйтен, Мартинес, Контенто, Кирхоф, Вайзер (60-Гьотце), Дерфлингер (65-Рибери), Тиаго, Шакири, Мюлер (74-Т. Швайнщайгер)

БЛИЦ представя: Световните трансфери