Марсилия и Лил  завършиха 0:0 на "Велодром" в мач от 11-ия кръг на френската Лига 1.

Положенията пред двете врати не бяха твърде много, а гостите дори повече могат да съжаляват, че не си тръгнаха с трите точки.

Играчите на Лил имаха първата голова възможност в мача в 15-ата минута и тя бе повече от добра, но страхотен шут на Юсуф Язъджъ се отби от напречната греда.

В края на полувремето и Марсилия създаде добро положение, като Амин Арит излезе на добра позиция, но стреля покрай вратата.

В 80-ата минута отново Лил бе близо до гола, но изстрел на Анхел Гомес бе спасен от вратаря Пау Лопес.

В крайна сметка мачът завърши без победител, като Лил запазва 4-тото си място с 19 точки, докато Марсилия остава на 8-ата позиция с 13 точки до момента.