Олимпик (Марсилия) избегна поражение с гол в последните минути, завършвайки 1:1 при визитата си на Тулуза в среща от седмия кръг на френската Лига 1.

Всичко по-интересно в срещата се случи през второто полувреме. Първо Брайтуайт (67) даде преднина на домакините, а в 77-ата минута гостите останаха с 10 футболисти на терена, след като Менди бе изгонен с червен картон за нарушение срещу Акпа-Акпро.

В 84-ата минута Франк Мубандже получи втори жълт картон заради фаул срещу Нкуду и домакините също останаха в намален състав. Три минути по-късно Стийв Яго бе отстранен с директен червен картон и Тулуза завърши срещата с 9 футболисти.

Мики Батшуай (90) пък донесе точката на марсилци, след като прати топката в десния ъгъл на Гойкоечея.