Олимпик (Марсилия) се издъни на 1/32-финалите за Купата на Франция в драматичен мач. Грандът отпадна от четвъртодивизионния Гренобъл с 4:5 след дузпи като гост. Редовното време завърши 2:2, а в продълженията двата тима си размениха по един гол.

Андре-Пиер Жиняк откри резултата в 6-ата минута, но в 10-ата Насрала изравни. Отново френският национал се разписа в 33-ата минута, но Хачи в 48-ата докара нещата до 2:2. Така завърши редовното време и се стигна до продължения.

Гостите за трети път в мача поведоха в 98-ата минута. Този път точен беше Андре Айю. Селим Бенгриба изравни за домакините в добавеното време на продълженията, което означаваше, че победителят ще се излъчи след изпълнение на 11-метрови удари.

Единствената грешка при дузпите направи Франсоа Товен от Олимпик (Марсилия). Той пропусна четвъртата дузпа за тима си. Мурад Насрала беше точен при петия удар от бялата точка за Гренобъл и класира тима за 1/16-финалите на Купата на Франция.