Олимпик (Марсилия) загуби гостуването си на Гинган с 0:2 в първи мач от 4-ия кръг на френската Лига 1. Изненадващо за мнозина домакините, които се намираха до днес на последно място във временното класиране, надвиха гранда. Това беше и първото поражение на ОМ под ръководството но испанския треньор Мичел.

Още в 3-ата минута Прива от домакините пропусна дузпа. Нарушението извърши опитният Ласа Диара срещу Бриан, но капитанът на гостите Стив Манданда спаси шута от "бялата точка". В 72-ата минута Прива поправи грешката си и опъна мрежата зад гърба на стража Стив Манданда за 1:0. В 89-ата минута Никола Бенезе довърши гостите с второ попадение за крайното 2:0.

С успеха Гинган се измъкна от последната позиция и вече е 14-и с 3 точки. Марсилия е 13-и също с 3 т.