Българският национал Мартин Минчев се появи в игра като резерва при равенството 2:2 на Чайкур Ризеспор спещу Анкарагюджю в мач от 34-ия кръг на турската Суперлига.

В Ризе домакините откриха резултата в резултата в 25-ата минута с гол на Адолфо Гаич, който се разписа след подаване на Ибрахим Олавойн. Самият Олавойн се разписа в 32-ата минута, удвоявайки аванса на Ризеспор, след пас на Джонджо Шелви.

След почивката гостите от Анкара вдигнаха оборотите и в 56-ата минута Риан Байч намали пасива на тима след пас на Ефкан Бекироглу. Четвърт час преди края Мартин Минчев влезе в игра на мястото на Адолфо Гаич, но не успя да помогне на отбора си да вкара трети гол.

Вместо това, Анкарагюджю стигна до равенство с попадение на бившия футболист на Левски Гари Родригес в 9-ата минута от продължението и така лиши Минчев и компания от успеха.

Ризеспор е с 49 точки и заема 7-ото място във временното класиране, докато Анкарагюджю е 14-и с 38 точки в своя актив.