Мартин Минчев игра половин час за Ризеспор при загубата с 2:3 като гост на Бешикташ в двубой от първенството на Турция.

Българският нападател се появи в 62-ата минута на мястото на Адолфо Гаич.

Ибрахим Олавойн даде преднина на Ризеспор в 5-ата минута, но много бързо Омар Коли възстанови равенството, а в 10-ата минута попадение на младата надежда на Бешикташ Семих Кълъчсой беше отменено след намесата на ВАР.

В средата на втората част Милот Рашица вкара втори гол за домакините. Ризеспор стигна до 2:2 с точен изстрел на Емирхан Топчу след пас на Джонджо Шелви и изглеждаше, че ще си тръгне с ценна точка. В последните секунди Уоръл донесе така важната победа на "черните орли".

Бешикташ има 54 точки, а петият Истанбул Башакшехир е с 52, но и мач по-малко. Ризеспор заема осмо място в подреждането с 49 точки, колкото имат още Аланияспор и Касъмпаша.