ПСЖ победи Ланс с 2:0 като гост в мач от 18-я кръг на Лига 1.

Домакините пропуснаха дузпа в шестата минута. Пшемислав Франковски, но той стреля право в центъра на вратата, но Донарума успя да спаси.

След половин час игра Килиан Мбапе асистира на Брадли Баркола, който откри резултата, останал очи в очи с вратаря на съперника (1:0).

Ланс остана с човек по-малко в продължението на първата част след директен червен картон на Жонатан Гради.

В 90-а минута парижани организираха контраатака, Осман Дембеле пусна пас в празно пространство в наказателното поле за Килиан Мбапе, който от малък ъгъл стреля и успя да се разпише, за да подпечата трите точки за своя отбор - 2:0 за ПСЖ.

Парижани са лидер в класирането с 43 точки, с 8 пред втория Ница, докато Ланс е на осма позиция с 26.