Робин ван Перси вкара два гола, а Нани добави един при победата на Фенербахче с 4:2 у дома срещу водения от Самуел Eто`o Анталияспор. Мачът бе от Група "H" на турнира за Купата на Турция. Бившият страж на Славия и ЦСКА Райс Мболи пази вратата на гостите, но допусна четири попадения. Етo`о пък не беше на терена.

В срещата на стадион "Шюкрю Сарачоглу" "фенерите" поведоха с изразителното 4:0 за по-малко от час игра. В 14-ата минута Нани откри, а Сенер Йозбайракли удвои в 30-ата. В началото на втората част Ван Перси отбеляза за 3:0 - в 49-ата минута, а в 59-ата отново холандската звезда попадна в прегръдките на съотборниците си.

До края гостите от Анталия върнаха два гола чрез Емре Акбаба и Мбила Етаме.

След две победи от два мача Фенербахче оглавява класирането в групата с пълен актив от 6 точки, а Анталияспор има 3.