Бившият вратар на Славия и ЦСКА Райс Мболи изигра пореден силен мач при победата на Криля Советов с 1:0 срещу Локомотив (Москва). Двубоят бе от 4-ия кръг на руската Премиер лига. Мболи направи решаващи намеси и отчая нападателите на тима от столицата. Победата изкачи Криля Советов на 8-о място с 4 точки. Толкова има и Локомотив, но "железничарите" са с мач повече.

В първите минути инициативата владееха гостите. Мболи спаси шут на Денис Глушаков, след това Съйчев и Майкон Маркес също не успяха да преодолеят вратаря. Домакините от Самара разчитаха на контраатаки. Влизането на Джиби Фол усили атаката на Локомотив и сенегалецът пропусна идеална възможност да открие резултата, когато засече центриране на Глушаков, но топката срещна напречната греда. В 86-ата минута Дмитрий Молош изсипа топката в наказателното поле, Гилерме не реагира добре и централният защитник Ненад Джорджевич вкара победния гол./БЛИЦ