Бившият вратар на Славия и ЦСКА Райс Мболи бе на вратата на Криля советов при загубата с 1:2 като гост на ЦСКА (Москва) в мач от 17 кръг на руската Премиер лига.

Кейсуке Хонда простреля Мболи в 16-ата минута при изпълнение на фаул. В 39-ата минута японският национал центрира отдясно, а Сейду Думбия с глава прати топката във вратата на алжирския национал.

Владимир Прийомов върна едно попадение за гостите две минути преди почивката. Негово центриране отляво изненада Акинфеев и влезе в мрежата.

Криля советов завърши първия си мач под ръководството на Андрей Кобелев с човек по-малко. Иван Таранов бе изгонен в 58-ата минута за фаул срещу Павел Мамаев.

Победата даде на ЦСКА (Москва) аванс от 7 точки на върха на класирането. “Армейците” са с 40 точки. На второ място е Зенит с 33. Криля советов е на последното 16-о място с 11 точки./БЛИЦ