Мексико победи с 2:0 Бразилия в контролна срещу, играна в САЩ на "Каубойс Стейдиъм". “Селесао” владееше повече топката, но Марсело и Хълк направиха пропуски. Мексико се възползва от редките си шансове и отбеляза два гола. Джовани дос Сантос откри резултата в 22-ата минута с красив прехвърлящ удар. Нападателят на Манчестър Юнайтед Хавиер Ернандес покачи на 2:0 33-ата от дузпа. През второто полувреме темпото на игра спадна. Хуан Жезус пропусна две хубави възможности за Бразилия, а за Мексико Хавиер Ернандес не успя да реализира трето попадение./БЛИЦ

Бразилия – Мексико 0:2
0:1 Джовани дос Сантос (22), 0:2 Хавиер Ернандес (33-дузпа)