Мексико победи Ейре с 3:1 в контрола, която се игра в Ню Джърси. Попаденията за северноамериканците реализираха Хесус Корона, Раул Хименес и Карлос Вела. Селекционерът на ирландците Мартин О'Нийл заложи на доста експериментален състав, който не успя да окаже сериозна съпротива на мексиканците, които се готвят за световната квалификация срещу Хондурас на 8 юни.

Корона откри резултата в 16-ата минута след бърза контра, при която Хорхе Ернандес напредна необезпокояван и не остави шансове на Дарън Рандълф. В 24-ата Карлос Вела беше повален в наказателното поле и Раул Хименсе реализира дузпата за 2:0.

В 54-ата минута мексиканците отбелязаха и трети гол, дело на Вела с добавка отблизо, а в 77-ата Стивън Глийсън върна едно попадение.