Масов бой и 16 червени картона беляза края на мача от уругвайската първа дивизия между Уондърърс – Хувентуд, който в редовното време завърши 3:3. В края на първата част съдията Леодан Гонсалес изгони халфа на Уондърърс Диего де Соуса. Отстраняването му изнерви играта, но двата отбора продължиха двубоя.

Така се стигна до последната минута. При резултат 3:3 играчите на Уондърърс претендираха за дузпа. Вместо нарушение обаче реферът свири край на мача. Това му решение разбуни страстите и двата отбора си спретнаха здраво меле.

Напрежението се прехвърли и по трибуните, където агитките на двата тима започнаха да се обстрелват с всякакви предмети. Един запалянко пострада по-сериозно и беше откаран в болница с разбита глава след удар с камък.

След като полицията въдвори ред и разтърва двата тима съдията вписа в доклада си още 16 червени картона за невъздържано поведение.