ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Лео Меси и Интер Маями се измъкнаха в страховито зрелище при гостуването в Маями в осминафинален мач за купата на Лигата. Двубоят завърши 4:4, а при изпълнението на дузпи аржентинският гений и съотборниците му продължиха напред.  И всичко това, след като 10 минути преди края Далас водеше с 4:2…

Световният шампион Меси откри резултата още в 6-та минута след асистенция от Жорди Алба.

Последваха 3 гола за домакините чрез Факундо Киньон, Бернанрд Камунго и Алан Веласко.

200 лв. Начален Бонус Спорт от efbet!

Алба отново асистира, този път към Бенджамин Кремаски в 65-та минута. Само 3 минути по-късно Робърт Тейлър си отбеляза автогол за 4:2.

10 минути преди края Марко Фарфан също след автогол направи резултата 4:3.  Пет по-късно Меси изравни с поредния си извънземен удар от фаул. Така головете му вече за 7 от четири изиграни двубоя на американска земя.

При дузпите единствено Пакстън Помикал пропусна, докато Меси, Бускетс и останалите вкараха.

На четвъртфиналите Интер ще приеме в Маями победителя от Шарлът - Хюстън.