ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Лионел Меси вкара деветия си гол в шест мача за Интер Маями и помогна на отбора си да се класира за финала на купата на Лигите. „Чаплите“ стигнаха до мача за трофея след успех с 4:1 над Филаделфия Юниън като гост.

Йосеф Мартинес даде аванс на Интер Маями още в третата минута, а в 20-ата асистира за попадението на Меси, който с удар от 30 метра прати топката в долния ляв ъгъл на вратата на Андре Блейк. В добавеното време на първата част Жорди Алба покачи на 3:0 с първия си гол за американския тим.

Топ Коефициенти Всеки Ден за Всички Мачове!

Алехандро Бедоя намали изоставането на Филаделфия Юниън, след като се разписа в 73-ата минута. Десет минути по-късно 19-госишният Давид Руис оформи крайния резултат.

На финала Интер Маями ще играе срещу Нешвил, който записа успех с 2:0 над мексиканския Монтерей. Решителния мач за трофея ще се проведе на 20 август от 4:00 часа рано сутринта българско време.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!