Настоящият отбор на Меси Интер Маями и първият в кариерата му Нюелс Олд Бойс завършиха 1:1 в приятелски мач.

Легендарният аржентинец започна титуляр за американския тим и остана на терена до 60-ата минута. Той се отчете с 3 неточни удара, 1 успешен дрибъл от 3 опита, 39 точни от общо 45 паса и 2 ключови подавания.

Четири минути след смяната му Роберт Тейлър центрира от ъглов удар и Шанидер Боргелин с глава вкара за 1:0.

В 83-ата минута Райън Сейлър подари топката на Франко Диас, който напредна и вкара за 1:1.

Луис Суарес и Жорди Алба играха за домакините от Маями.

Това бе последен приятелски мач за Интер преди подновяването на Мейджър Лийг Сокър. Отборът започва с домакинство срещу Реал Солт Лейк в 3:00 ч. българско време в сряда срещу четвъртък другата седмица.