Михаил Александров беше титуляр при загубата на Легия (Варшава) с 1:3 като домакин срещу Арка (Гдиня) в среща от 6 кръг на полското първенство. Националът на България остана на терена през целия двубой, но не успя да помогне на шампионите да избегнат второто си поражение през сезона.

Маркус Винисиус в шестата минута даде аванс за гостите, а Адам Марчиняк реализира второто попадение в 19-ата минута. Отново Марчиняк беше точен в 58-ата минута, докато почетното попадение за столичани беше дело на Каспер Хамалайнен четири минути след това.

След тази загуба Легия се намира на 11-ото място в класирането с актив от едва 6 точки.

По-рано през деня се появи информация, че Димитър Бербатов е близо до трансфер в Легия (Варшава), който почти сигурно ще играе в групите на Шампионската лига.