Отборът на Милан постигна втора победа в група "F" на Лига Европа, след като надделя над Олимпиакос с 3:1.

"Росонерите" осъществиха пълен обрат в мача, след като гърците поведоха при първата си по-сериозна атака. Гереро надскочи Сапата и вкара топката с глава в долния ляв ъгъл на Рейна за 0:1.

Втората част започна с два удара в посока вратата на Милан, които вратарят спаси. Отборът на Дженаро Гатузо отвърна с два изстрела в посока гръцката врата на Сусо, които не попаднаха в целта.

Младежкият национал на Италия Кутроне върна своя отбор в мача в 70-ата минута, когато засече с глава центриране. Този гол даде импулс в играта на Милан, който стигна до пълен обра в 76-ата минута. При бърза атака Чалханоглу изведе Игуаин, който финтира бранител и майсторски прати топката в мрежата с левия крак.

След 2 минути и половина Патрик Кутроне беше намерен непокрит от Чалханоглу и от пет метра вкара своя втори гол в мача, с което оформи и крайния резултат в мача.

В другия мач от групата Бетис победи дебютанта Дюделанж с 3:0. За отбора от Люксембург цял мач изигра бившият младежки национал Едисон Йорданов.