Милан разби Реджина с 3:0 в осминафинал за Купата на Италия. Всичките голове паднаха след почивката. Гостите, които са на 17-о място в Серия "Б", само на две точки от зоната на изпадащите, не оказаха сериозна съпротива. В 51-ата минута колумбийският защитник Марио Йепес откри, в 79-ата минута 18-годишният французин М’Байе Нианг бе точен за 2:0. Талантът смени уморения Робиньо. Крайното 3:0 оформи Джампаоло Пацини в 81-ата минута. По този начин Милан си осигури място на четвъртфиналите, където вече се класираха и отборите на Рома, Катания и Ювентус.

Съставът на Милан: Абиати, Йепес (84-Ачерби), Сапата, Антонини, Абате, Емануелсон, Фламини, Щрасер (76-Мунтари), Робиньо (54-Нианг), Пацини, Къркич