Милан направи само равенство 1:1 като гост срещу Чезена в мач от 4 кръг на италианската Серия "А". Давиде Сучи откри резултата в 10-ата минута след грешка на Кристиан Абиати, който изби лошо удар на Марилунго. Адил Рами в 19-ата минута изравни с глава след центриране от корнер. Фернандо Торес водеше атаката на "росонерите" във втори пореден мач, но разочарова и бе заменен в 71-ата минута от Джампаоло Пацини. Секунди по-късно Кристиан Сапата бе изгонен с директен червен картон за нарушение като последен човек и остави гостите с човек по-малко. В 86-ата минута гол на Стефано Лукини бе отменен поради фаул на Емануеле Кашоне срещу Матия де Шильо. Милан направи втора поредна издънка, след като в предишния кръг загуби от Ювентус с 0:1./БЛИЦ

ИТАЛИЯ СЕРИЯ „А“, 5 КРЪГ
27.09.14
19:00 ч.
Рома – Верона 2:0
1:0 Алесандро Флоренци (75), 2:0 Матия Дестро (86)
27.09.14
21:45 ч.
Аталанта – Ювентус 0:3
0:1 Карлос Тевес (35), 0:2 Карлос Тевес (59), 0:3 Алваро Мората (87)
Интер – Каляри 1:4
0:1 Марко Сау (10), 1:1 Пабло Освалдо (18), 1:2 Албин Екдал (29), 1:3 Албин Екдал (35), 1:4 Албин Екдал (44)